Kontakty na ÚÚP v Jihočeském kraji

Kontakty na úřady územního plánování v Jihočeském kraji - seznam lze stáhnout také ve formátu XLSX.


Blatná
Jméno Pozice Telefon E-mail
Bc. Václav Koubek vedoucí odboru 383 416 152 koubek@mesto-blatna.cz
Mgr. Vlastimil Peterka územní plánování 383 416 155 peterka@mesto-blatna.cz
Ing. Martina Linhartová územní plánování 383 416 150 linhartova@mesto-blatna.cz

České Budějovice
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Luboš Lacina vedoucí odboru 386 803 001 lacinal@c-budejovice.cz
Ing. Jana Sládková vedoucí oddělení územního plánování 386 803 008 sladkovaj@c-budejovice.cz
Ing. arch. Maříková Eva územní plánování 386 803 011 marikovae@c-budejovice.cz
Ing. Eliška Bouchalová územní plánování 386 803 010 bouchalovae@c-budejovice.cz
Ing. Lenka Justová územní plánování 386 803 014 justoval@c-budejovice.cz
Mgr. Zdeňka Vávrová územní plánování 386 803 009 vavrovaz@c-budejovice.cz
Ing. Lenka Tylová územní plánování 386 803 012 tyloval@c-budejovice.cz
Ing. Sandra Studená územní plánování 386 803 013 studenas@c-budejovice.cz
Ing. Michaela Urbanová vedoucí oddělení územně analytických podkladů 386 803 007 urbanovam@c-budejovice.cz
Ing. Jiří Chlebana územně analytické podklady 386 803 006 chlebanaj@c-budejovice.cz
Ing.arch. Jana Rozkopalová územně analytické podklady 386 803 005 rozkopalovaj@c-budejovice.cz

Český Krumlov
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Jana Hermanová vedoucí odboru 380 766 704 jana.hermanova@mu.ckrumlov.cz
Ing. arch. Dagmar Pešková územní plánování 380 766 703 dagmar.peskova@mu.ckrumlov.cz
Ing. Miluše Dolanská, PhD. pořizovatel územně analytických podkladů 380 766 718 miluse.dolanska@mu.ckrumlov.cz

Dačice
Jméno Pozice Telefon E-mail
Roman Vretonko, DiS. pověřen vedením odboru 384 401 232 stavebni@dacice.cz
Ing. Ivana Blahová územní plánování 384 401 242 gis@dacice.cz
Ing. Irena Nevrklová územní plánování 384 401 242 nevrklova@dacice.cz
Ing. arch. Tomáš Čekal územní plánování 384 401 242 cekal@dacice.cz

Jindřichův Hradec
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Bohumil Krejčí vedoucí odboru 384 351 240 krejci@jh.cz
Ing. Petra Vozábalová vedoucí oddělení územního plánování 384 351 253 vozabalova@jh.cz
Ing. ach. Zbyněk Hartmann referent a architekt města 384 351 251 hartmann@jh.cz
Ing. Vladimír Kopp územně analytické podklady 384 351 254 kopp@jh.cz
Ivana Přibylová územní plánování 384 351 252 pribylova@jh.cz

Kaplice
Jméno Pozice Telefon E-mail
Bc. Roman Okrouhlý vedoucí odboru 380 303 142 okrouhly@mestokaplice.cz
Ing. Veronika Mazouchová územního plánování 380 303 147 veronika.mazouchova@mestokaplice.cz

Milevsko
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Petr Švára vedoucí odboru 382 504 223 petr.svara@milevsko-mesto.cz
Jana Nečasová, DiS. územního plánování 382 504 221 jana.necasova@milevsko-mesto.cz

Písek
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Josef Jambura vedoucí odboru 382 330 230 josef.jambura@mupisek.cz
Ing. Hana Dědečková vedoucí oddělení územního plánování 382 330 752 hana.dedeckova@mupisek.cz
Jiří Bárta územně analytické podklady - GIS 382 330 283 jiri.barta@mupisek.cz
Mgr. Roman Fouček územní plánování 382 330 265 roman.foucek@mupisek.cz
Radek Stropnický územní plánování 382 330 755 radek.stropnicky@mupisek.cz

Prachatice
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Antonín Jurčo vedoucí odboru 388 607 551 ajurco@mupt.cz
Mgr. Vlastimil Lukášek vedoucí oddělení regionálního rozvoje a památkové péče 388 607 558 vlukasek@mupt.cz
Tomáš Turek územně analytické podklady 388 607 548 tturek@mupt.cz

Soběslav
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Antonín Jurčo vedoucí odboru 381 508 140 horicka@musobeslav.cz
Mgr. Vlastimil Lukášek vedoucí oddělení územního plánování a památkové péče 381 508 154 buzu@musobeslav.cz
Tomáš Turek územně analytické podklady 381 508 141 kucera@musobeslav.cz

Strakonice
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing.arch. Marta Slámová vedoucí odboru 383 700 800 Marta.Slamova@mu-st.cz
Ing. Jaroslav Bašta vedoucí oddělení územního plánování 383 700 830 Jaroslav.Basta@mu-st.cz
Ing. Zuzana Čecháčková pořizování ÚPD pro obce v ORP Strakonice 383 700 845 Zuzana.Cechackova@mu-st.cz
Mgr. Robert Flachs územní plánování města a okolních obcí 383 700 831 Robert.Flachs@mu-st.cz

Tábor
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Vlastimil Křemen vedoucí odboru 381 486 170 vlastimil.kremen@mutabor.cz
Ing. Bohuslava Boháčová vedoucí oddělení územního plánování 381 486 175 bohuslava.bohacova@mutabor.cz
Bc. Eva Havránková oddělení územního plánování 381 486 174 eva.havrankova@mutabor.cz
Ing.arch. Iveta Nesrovnalová správce GIS, DTMM 381 486 205 iveta.nesrovnalova@mutabor.cz
Ing. Ladislav Pavlík oddělení územního plánování - ÚAP 381 486 176 ladislav.pavlik@mutabor.cz
Ing. Roman Šilhavecký oddělení územního plánování - ÚAP 381 486 173 roman.silhavecky@mutabor.cz

Trhové Sviny
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Luděk Klein vedoucí odboru 386 301 428 stavurad@tsviny.cz
Ing. Marek Rojdl územního plánování 386 301 484 stavurad@tsviny.cz

Třeboň
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Miroslav Roubal vedoucí odboru 384 342 155 miroslav.roubal@mesto-trebon.cz
Bc. Veronika Hačková vedoucí oddělení územního plánování 384 342 169 veronika.hackova@mesto-trebon.cz
Jakub Hulec oddělení územního plánování 384 342 136 jakub.hulec@mesto-trebon.cz
Ing. Jiří Zahradník správce GIS, DTMM 384 342 156 jiri.zahradnik@mesto-trebon.cz

Týn nad Vltavou
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Libor Trča vedoucí odboru 385 772 233 libor.trca@tnv.cz
Jana Šonková územního plánování 385 772 236 jana.sonkova@tnv.cz
Ing. Petra Sedláčková územně analytické podklady 385 772 238 petra.sedlackova@tnv.cz

Vimperk
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Václav Kokštein vedoucí odboru 388 459 050 Vaclav.Kokstein@mesto.vimperk.cz
Ing. Marcela Šebelíková územního plánování 388 459 058 marcela.sebelikova@mesto.vimperk.cz
Ing. Filip Takáč územně analytické podklady 388 459 059 filip.takac@mesto.vimperk.cz

Vodňany
Jméno Pozice Telefon E-mail
Ing. Věra Černá vedoucí odboru 383 379 160 cerna@muvodnany.cz
Ing. Aleš Dvořák územně analytické podklady 383 379 165 dvorak@muvodnany.cz
Bc. Václav Blahout územně analytické podklady 383 379 163 blahout@muvodnany.cz

Kontakt

Krajský úřad Jihočeského kraje

U Zimního stadionu 1952/2 České Budějovice 370 76

posta@kraj-jihocesky.cz

386 720 111

 

Napište nám